Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Broward Center Of Turkey, Florida merkezli bir eğitim yönetimi şirketi olan Ascend Higher Education’ın global bir markasıdır. BCT, tüm dünyadaki öğrencilere Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yükseköğretim kurumlarında eğitim görmeleri için garantili burslar sağlar.

Bu program, her yaştan ve ilgi alanından öğrenciler için birinci sınıf bir eğitim fırsatıdır. Türkiye’den ayrılmadan akredite bir Amerikan üniversitesine standart uluslararası öğrenim ücretlerinin yarısına kayıt olabilirsiniz.

Yenilikçi sistemimiz öğrencilerin Türkiye’de eğitim alarak Amerikan Üniversitelerine kayıt olmalarına izin verir. Öğrenciler Amerika üniversite eğitimlerine Türkiye’de anında başlayabilirler ve maksimum 2 yıla kadar derslerini Türkiye’de alarak ardından seçtikleri Amerikan üniversitesine devam ederler. Türkiye’deki eğitimler ABD’deki en yüksek akademik kurumsal sistemlerden olan SACS-COC tarafından akredite edilmiş nitelikli profesörler tarafından gerçekleştirilir. Her zaman hayalini kurduğun bölüme girebilirsin.

Broward Center Of Turkey, Türkiye’de eğitim almak için bir üniversite değildir ve Türkiye’de herhangi bir akademik derece sunmamaktadır. Biz Amerika’daki devlet üniversiteleri ve diğer üniversiteler tarafından sağlanan yenilikçi akademik programlara öğrencileri kayıt etmek ve öğrencilerin Amerika Birleşik Devletleri’nde üniversite diplomalarını alma sürecinde desteklenmelerini sağlamak için Amerikan üniversiteleri ile birlikte çalışıyoruz.
BCT, ABD’de bulunan Açık Kayıt kavramını, yani herhangi bir lise diplomasına sahip bir Amerikan öğrencinin Amerikan üniversitesinde eğitimine devam etme hakkını yaymaktadır. Study in Florida aynı görevi Türkiye’ye taşıdı ve şimdi Türk öğrencilere Amerika’daki Açık Kayıt konseptinden yararlanma fırsatı sunuyor.