İngilizce Sertifika Programları

Tüm programlar için eğitimlerinizi Amerikan Üniversitesi olan Broward College’ın öğretmenleri tarafından alacak ve Broward College’dan akredite sertifika ile mezun olacaksınız. 

Akademik Amaçlı İngilizce Sertifika Programı - EAP

Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) programımız, öğrencilere akredite Amerikan yüksek öğrenim kurumlarında başarılı olmak için gerek duyacakları bilgi ve becerileri sağlar. Akademik İngilizce, öğrencilerin üniversite ortamında kullanmaları gereken daha spesifik kelimeler ve dilbilgisi bilgisi kullanır.

 Öğrencilerin özellikle üç konuda yeterlilik geliştirmesine katkıda bulunur:

  1. Yazma Becerileri (Gramer ve Akademik Kompozisyon)
  2. İletişim Becerileri (Dinleme ve Konuşma)
  3. Okuma Becerileri (Yakın okuma, gözden geçirme ve tarama)

Bu programı tamamlayan öğrenciler Amerikan yüksek öğretim sistemine sorunsuz geçiş yapabilecek duruma gelirler.

Standart Öğrenim Ücreti: 1.920 $ + Kayıt Ücreti 200 $.

Kurs süresi (8 hafta) :  248 ders saati

Profesyoneller İçin İngilizce Sertifika Programı

Teknik İngilizce Programımız, özellikle Bilgisayar Programcılığı, Dijital Pazarlama ve Grafik / Görsel Tasarım alanlarında çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır.

Bu programın amacı, her öğrencinin mesleğini en iyi şekilde açıklaması, dalına özgü çoklu medya ortam içeriğini yönlendirmesi, sunum yapması, web seminerlerine ev sahipliği yapması ve proje teklifleri oluşturması için gerekli olan kelime ve gramer bilgisini geliştirmesine yardımcı olmaktır.

Bu kursu tamamladıktan sonra, öğrenciler kendi uzmanlık alanları konusunda kendilerini daha etkili bir şekilde ifade edecek güveni ve beceriyi kazanacaklar. Bu da onlara rekabet konusunda avantaj sağlayacak ve güvenilir profesyonel ilişkiler kurmalarına ve sürdürmelerine yardımcı olacaktır.

Standart Öğrenim Ücreti: 480 $ + 100 $ Kayıt Ücreti

Kurs süresi (8 hafta): 143 ders saati

Akademisyenler İçin İngilizce Sertifika Programı

Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) programımız, akademisyenlere kariyerlerinde ilerlemeleri ve daha yüksek akademik prestij kazanmaları için ihtiyaç duydukları kelime, dilbilgisi ve telaffuz becerilerini sağlar.

İngilizce yeterlilik seviyeniz arttıkça, bir akademisyen olarak daha fazla sayıda öğrenciyi olumlu yönde etkileme fırsatınız artar.

Genel başarı potansiyelinizi daha da arttırmak ve eğitim mesajınızın öğrencilerinize başarıyla iletilmesini sağlamak amacıyla, EAP programımızın İletişim (Dinleme ve Konuşma) dersleri, aksan iyileştirmeye yönelik  içerikler de barındırır.

Standart Öğrenim Ücreti: 480 $ + 100 $ Kayıt Ücreti

Kurs süresi (8 hafta): 143 ders saati

Aksan İyileştirme Sertifika Programı

Amerikan İngilizcesi

Aksan İyileştirme kursumuz, katılımcıların Standart Amerikan İngilizcesi lehçesini telaffuz etme şeklini geliştirmeye yönelik basit ipuçları verir. Öğrencilere, İngilizceyi anadilleri gibi konuşmaları için ihtiyaç duyacakları bilgi, beceri ve püf noktalarını sağlar.

Bu ders katılımcılara Amerikan İngilizcesinin hedef seslerini tanımlama ve İngilizcede başarılı iletişimi kurmalarını engelleyen sorunlu alanları geliştirme konusunda yardımcı olacaktır. Uluslararası Fonetik Alfabesi’nin (IPA) incelenmesi ve uygulanması yoluyla, İngilizcenin vurgu ve ritmik kalıpları ile ses sistemine bir giriş sağlar. 

Bu kursu tamamladıktan sonra katılımcılar, öğrendiklerini hem profesyonel hem de kişisel alanlardaki günlük etkileşimlerine uygulayabilecekler ve yanlış anlaşılma riskini azaltacaklar.

Standart Öğrenim Ücreti: 480 $ + 100 $ Kayıt Ücreti

Kurs süresi (8 hafta): 143 ders saati